РЗИ-Варна Форуми РЗИ-Варна
Форум за мнения, препоръки, оплаквания и информация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
Весела Коледа!

ПАРОДИЯ НА ЗАНИМАЛНИ

Създайте нова тема   Напишете отговор    РЗИ-Варна Форуми -> ОПЛАКВАНИЯ, НАРУШЕНИЯ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mishalena
Гост

Местожителство: България

МнениеПуснато на: Mon Jan 23, 2012 6:41 am    Заглавие: ПАРОДИЯ НА ЗАНИМАЛНИ Отговорете с цитат

иСКАМ ДА ПОДАМ СИГНАЛ ЗА НЯКОЛКО ЗАНИМАЛНИ,КОИТО ОБИКОЛИХ МИНАЛАТА СЕДМИЦА.зАНИМАЛНЯ ДЪГА ХОДИХ И НА ДВАТА АДРЕСА,ЕДНА УЛ'ТА НА УЛ.МИХАИЛ КОЛОНИ НЯКАКВА МАЛКА СТАИ4КА ТОАЛЕТНАТА Е ВЪТРЕ И ДЕЦАТА СА ЕДНО ВЪРХУ ДРУГО,А НА УЛ.ЮДЖИЙН СКАЙЛЕР 4,ТАМ КАКВА МИЗЕРИЯ ВЛЯЗОХ ДА ВИДЯ ТОАЛЕТНАТА И ГИ ПОПИТАХ ДАЛИ ИМАТ ПРЕПАРАТИ С ДЖЕ ДУМИ МНОГО ЗЛЕ,ПОСЛЕ ХОДИХ В МНОГОЗНЙКО УЛ.КРЪСТЮ МИРСКИ 1 ТАМ СЪЩАТА РАБОТА,А НАЙ СТРАННАТА БЕШЕ АРГОНАВТ УЛ.КНЯЗ БАТЕНБЕРГ 11 ВХБ АП1 ТАМ ПЪК КАТО ГИ ПОПИТАХ ЗА РЕГИСТРАЦИЯ ОТ РЗИ-ВАРНА НАПРАВО МЕ ИЗГОНИХА ТОВА ОЗНАЧАВА,ЧЕ РАБОТЯТ НЕЛЕГАЛНО.МОЛЯ ПРОВЕРЕТЕ.УСПЕШНА СЕДМИЦА.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
popova
Модератор

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Thu Feb 02, 2012 1:31 pm    Заглавие: Re: ПАРОДИЯ НА ЗАНИМАЛНИ Отговорете с цитат

Занималните са посетени от инспектори на дирекция "Здравен контрол", но в момента на проверката поради лошите метеорологични условия не са работили. Предстои да бъдат проверени след започване на нормални учебни занимания в училищата.
Върнете се в началото
nia
Гост

МнениеПуснато на: Tue Feb 07, 2012 6:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мила г-жо mishalena, искам да Ви попитам след като подадохте мнимия си сигнал по-щастлива ли сте? Или имате повече работа? Отговорете ми как злобата срещу някой може да направи щастлив някой друг? Питам Ви, защото за мен е непонятно това чувство! Защо трябва на лъжете по форумите, че сте посетили изброените занимални, след като никога не сте ходила там?! Да, направих си труда и проверих във всяка една от тях и това което пишете е ЛЪЖА. Явно така осмисляте дните си, явно нямате друга работа, но по този начин и със злоба няма и да имате. Защо заставате зад псевдоним и пускате АНОНИМЕН СИГНАЛ, а нямате куража да изпишете името си и да кажете кога точно ходихте на обиколката си в тези три занимални??? Кажете КОГА? Колко фалш и лъжа има във Вас...И последно към Вас, г-жо mishalena - моля, пишете ГРАМОТНО!!! Все пак сте човек с някакво образование, иска Ви се и да обучавате деца, но с този правопис ми е трудно и да си помисля как ще ги научите на нещо децата... Като добавим и злобата... Пожелавам Ви хубав, спокоен и усмихнат ден! Дано сте си го осмислила след този мил сигнал за проверка. Бъдете жива и здрава и по-щастлива!
Иска ми се да се обърна и към модераторите на форума и към инспекторите на РЗИ-Варна. Чудно ми е как изобщо вземате под внимание анонимни сигнали на хора, които се регистрират и започват да оплюват кого ли не... Попаднах във форума на г-жа, писала по адрес на три занимални в три отделни мнения!? Как е възможно?? Това са хора- хейтъри, които аз лично не разбирам... Има обаче и друго, защо проверявате едни и същи занимални и защо сигналите са за едни и същи занимални?? Моля да се замислите над това и правилото да важи в такъв случай за всички! А най-добре започнете от всички незаконни гаражи, мази, тавански етажи и пр., които помещават т.нар. "занимални", които всъщност са ПАРОДИИ НА ЗАНИМАЛНИ!
Желая хубав ден и дано хората в България някой ден да станат по-малко злобни и завистливи...
Върнете се в началото
popova
Модератор

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Thu Feb 16, 2012 4:03 pm    Заглавие: Re: ПАРОДИЯ НА ЗАНИМАЛНИ Отговорете с цитат

По повод Ваш сигнал в РЗИ - гр. Варна, бяха извършени проверки на описаните по долу обекти, при което се констатира следното:
Детска школа – занималня „Дъга” намираща се на адрес- гр.Варна, ул.”Юджин Скайлер” №4. Обектът е разположен в двуетажна къща със самостоятелен вход към улицата. Вписан е в публичния регистър на РЗИ-Варна с УР № 0333005235/11.11.2008г. и подлежи на държавен здравен контрол. Създадени са необходимите здравни изисквания за провеждане на извън учебна дейност на ученици на възраст от ІІ-ри до ІV-ти клас. Помещенията се поддържат в добро хигиенно състояние, осигурени са миещи и дезинфекционни препарати, почистващ инвентар. За нуждите на децата има санитарен възел, отделно от този за персонала. Осигурена е топла течаща вода и течен сапун.
При извършените неколкократни проверки на 31.01.; 06.02. и 15.02.2012г. се установи, че Детска школа- занималня „Дъга” с адрес- гр.Варна, ул.”М.Колони” №13 не функционира. По данни на управителя на ДЗЗД „Детска школа Дъга” дейността е преустановена от 23.12.2011г.
Детска занималня „Многознайко”- на ул. „Кръстьо Мирски” № 1 е вписана в публичния регистър на РЗИ- Варна с УР № 0333005722/17.07.2009г. Отговаря на здравните изисквания за извършвания вид дейност. В хода на проверката се установи добро хигиенно състояние на помещенията. Осигурени са миещи и дезинфекционни средства. За нуждите на децата има санитарен възел, отделно от този за персонала. Осигурена е топла течаща вода и течен сапун.
При извършените многократни проверки на 31.01.; 06.02. и 15.02.2012г. на посочения от Вас адрес- гр.Варна, ул.”Кн. Батенбенг” №11, вх.Б,ап.1 се констатира: входната врата е заключена и липсва обозначителна табела. Няма вписан в публичния регистър на РЗИ-Варна обект с обществено предназначение - занималня ”Аргонавт”. Следват контролни проверки за установяване дейността на този адрес.
Върнете се в началото
danito
Гост

МнениеПуснато на: Sun Feb 19, 2012 8:12 am    Заглавие: ПАРОДИЯ НА ЗАНИМАЛНИ Отговорете с цитат

Shocked
Върнете се в началото
mishalena
Гост

МнениеПуснато на: Sun Feb 19, 2012 8:27 am    Заглавие: Re: ПАРОДИЯ НА ЗАНИМАЛНИ Отговорете с цитат

Благодаря за пожеланията,но аз занималня нямам и съм в сферата на хотелиерството,детето ми е посещавало занималня и знам.Вие сте собственик на занималня и вашата злоба е доста голяма след дългото ви писане.Пожелавам ви успех,но занималните са на изчезване.Не съм писала със злоба,това си е самата истинаааааа.Много сте наперена,а вие също сте анонимна нямането на деца ви изяжда....с уважение Михаела Михайлова
Върнете се в началото
samo_az_moga
Гост

МнениеПуснато на: Mon Dec 10, 2012 9:46 pm    Заглавие: Пицария Шрек - ужасТ Отговорете с цитат

Бяхме с децата в пицария Шрек. Аниматорката се справя доста добре, но обстановката е ужас. Има прах, мирише на мухъл, на влага. Сложили са един влагоабсорбатор, но е ужас. Тоалетната също е в окаяно състояние....И чиниите не са от най - чистите !
Върнете се в началото
Petrov
Модератор

МнениеПуснато на: Tue Dec 11, 2012 9:32 am    Заглавие: Re: Пицария Шрек - ужасТ Отговорете с цитат

Този въпрос не е от компетенцията на РЗИ - Варна. Трябва да се обърнете към Областна Агенция по Безопасност на Храните, можете да подадете запитването си на следния електронен адрес : [email protected] или на адрес Варна, ул.Софроний Врачански 19.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    РЗИ-Варна Форуми -> ОПЛАКВАНИЯ, НАРУШЕНИЯ Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Можете да гласувате в анкети

Подобни Теми
Тема Автор Форум Отговори Пуснато на
Няма нови мнения ПАРОДИЯ НА ДЕТСКА ГРАДИНА Анелия ОПЛАКВАНИЯ, НАРУШЕНИЯ 4 Sun Feb 27, 2011 11:57 pm Вижте последното мнение