РЗИ-Варна Форуми РЗИ-Варна
Форум за мнения, препоръки, оплаквания и информация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
Весела Коледа!

регистър на лицензираните ЛЗ

Създайте нова тема   Напишете отговор    РЗИ-Варна Форуми -> ВЪПРОСИ КЪМ СЛУЖИТЕЛИ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Ivafire
Гост

Местожителство: България

МнениеПуснато на: Tue Feb 28, 2017 10:09 am    Заглавие: регистър на лицензираните ЛЗ Отговорете с цитат

Здравейте,
имам въпрос относно регистър на лицензираните лечебни заведения за първична извънболнична помощ.
Имам сключена застраховка и ми беше отказано възстановяване на разходи с основание, че ЛЗ не е включено в този регистър. Забелязах, че същото фигурира в списъка, но със стария си адрес и име. Управителя (доктора) е един и същ. Необходмо ми е да зная дали регистъра е актуален и дали, това че докторът смени адреса и името на клиниката си го изключва от лицензираните ЛЗ.
Благодаря Ви предварително.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
popova
Модератор

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Tue Mar 14, 2017 4:35 pm    Заглавие: Re: регистър на лицензираните ЛЗ Отговорете с цитат

Отговор на запитване - Регистър на лицензираните ЛЗ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    РЗИ-Варна Форуми -> ВЪПРОСИ КЪМ СЛУЖИТЕЛИ Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети