РЗИ-Варна Форуми РЗИ-Варна
Форум за мнения, препоръки, оплаквания и информация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
Весела Коледа!

Студио за красота " Reni "

Създайте нова тема   Напишете отговор    РЗИ-Варна Форуми -> ОПЛАКВАНИЯ, НАРУШЕНИЯ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
zaxarche
Гост

Местожителство: България

МнениеПуснато на: Fri Apr 12, 2013 4:20 pm    Заглавие: Студио за красота " Reni " Отговорете с цитат

Преди три дни посетих студио "Рени" понеже имаха "промоция" така да се каже, перманентен грим на вежди....Така дотук добре ...посрещна ме мила дама която ми обясни подробности относно процедурата, тоест с машинка с иглен накрайник се вкарват пигментни оцветители в под повърхностния слой на кожата,третираните участъци се обработват предварително с лидокаин понеже процедурата е болезнена!И така при което дамата си облече престилка извади едно куфарче с машинката и каза да започваме просто така както си стоях на столчето!Само да отбележа че салонът е около 20 кв. два фризьорски стола, маса за маникюр ,две столчета и малка масичка за изчакващи клиенти на който и аз бях седнала....на тази въпросната масичка дамата извади мокри кърпички и два тампона за уши с черен молив ми очерта веждите и каза че започваме ....аз не можах да реагирам и така ....след час и нещо на столчето станах да си ходя с ужасни кървящи рани! Сигнала ми е за пълна не стерилност и неспазване на елементарна хигиена да не говорим за отделна обособена част от салона пригодена за извърщване на процедурата !Адресът на салона е ул.Калофер 1 Студио за красота" Reni"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
popova
Модератор

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Mon May 13, 2013 10:44 am    Заглавие: Re: Студио за красота " Reni " Отговорете с цитат

По вашият сигнал беше извършена проверка, от служители на инспекцията, при която се констатира следното:
Съгласно издадено от РЗИ – Варна удостоверение за регистрация за горецитирания обект може да има обособени 1 фризьорско раб. място и 1раб. място за маникюр. За извършване на козметична услуга не е осигурено отделно помещение с мивка с топла и студена течаща вода и спазване на дезинфекционен режим.
За констатираното нарушение е съставен акт за административното нарушение на отговорното лице и издадено предписание за задължителни хигиенни и противоепидемични мерки.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    РЗИ-Варна Форуми -> ОПЛАКВАНИЯ, НАРУШЕНИЯ Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Можете да гласувате в анкети

Подобни Теми
Тема Автор Форум Отговори Пуснато на
Няма нови мнения климатици в ДГ № 32 "Моряче" Станислава ОТЗИВИ, МНЕНИЯ, ПРЕДЛОЖЕНИЯ 1 Thu May 11, 2017 8:40 am Вижте последното мнение
Няма нови мнения Тютюнопушене в заведение "The Ga... гарата СИГНАЛИ ЗА НАРУШЕНИЯ НА ЗАБРАНАТА ЗА ТЮТЮНОПУШЕНЕ 3 Sat Jan 16, 2016 11:44 am Вижте последното мнение
Няма нови мнения Тютютнопушене в ОУ "Хр.Ботев&quo... Sun СИГНАЛИ ЗА НАРУШЕНИЯ НА ЗАБРАНАТА ЗА ТЮТЮНОПУШЕНЕ 1 Thu Oct 29, 2015 1:25 pm Вижте последното мнение
Няма нови мнения Закуски "МИКИ" - ул. Дубровник checho СИГНАЛИ ЗА НАРУШЕНИЯ НА ЗАБРАНАТА ЗА ТЮТЮНОПУШЕНЕ 3 Sat Nov 30, 2013 7:29 pm Вижте последното мнение
Няма нови мнения Тютюнопушене в заведение "Point&... iozho СИГНАЛИ ЗА НАРУШЕНИЯ НА ЗАБРАНАТА ЗА ТЮТЮНОПУШЕНЕ 9 Thu Nov 07, 2013 2:02 pm Вижте последното мнение